LESSMANN

metaliniai sepeciai

Lessmann GmbH – tai tikra vokiška kokybė, vienas iš vedančiųjų Europoje paviršių apdailos įrangos gamintojų. LESSMANN techniniai šepečiai, skirti naudoti visose pramonės srityse. Itin platus asortimentas, daugiau nei 10000 kokybiškų standartinių produktų, esančių kataloge ir gausybė naujų produktų, sukurtų optimizuojant žaliavas, komponentus ir konstrukcijas.

Kokybė, sąžiningumas, patikimumas. Tiek standartiniai modeliai, naudojami kasdienėje veikloje, tiek specialios produktų partijos, gaminamos pagal užsakymą ir pritaikomos įvairioje pramonėje, pateisina griežtus kokybės, saugumo ir patikimumo lūkesčius.

Moderni gamybos įranga, griežta kokybės vadyba, orientacija į vartotojus, ilgametė patirtis bei didelė kvalifikuotų specialistų komanda užtikrina aukščiausią LESSMANN produkcijos ir klientų aptarnavimo kokybę.

Pagaminta Vokietijoje. „Tikra vokiška kokybė“ kompanijai reiškia ne tik tai, jog visa produkcija gaminama Bavarijoje, bet ir tai, jog pagrindiniai komponentai žaliavoms, nuo vielos, medienos ir metalo iki plastmasės, užsakomi pas patikimiausius Vokietijos tiekėjus.

Pripažinta pasaulyje. LESSMANN inovatyvūs techniniai šepečiai, profesinė kompetencija ir lankstumas vertinami viso pasaulio reikliausių klientų.

Puikus ir greitas aptarnavimas. Visi LESSMANN padaliniai: gamybos, logistikos, kokybės, sadėliavimo ir pardavimo – yra po vienu stogu, todėl pagamintos prekės nedelsiant keliauja pas užsakovą.

Individualūs sprendimai. Kiekviena situacija yra unikali, neretai standartiniai produktai negali patenkinti specialių poreikių. LESSMANN ekspertai padės parinkti, suprojektuoti optimalius šepečius individualiems poreikiams.

Daugiau www.lessmann.com

Katalogai


Catalogue

Каталог продукции