BESSEY

Bessey spaustuvas TG   bessey sgm, spaustuvai bessey, veržtuvas bessey  Bessey KR, bessey KRV  bessey gh, bessey gsh  Bessey STC Bessey PS 55   Bessey GRZ   universalus spaustuvai, bessey spaustuvai, bessey slv  bessey grzro, spaustuvas vamzdziams, verztuvai bessey bessey gra  mazos zirkles, skardos zirkles, d15a, erdi zirkles  skardos zirkles, zirkles d39ass, bessey zirkles  skardos zirkles, erdi zirkles  zirkles plienui  skardos zirkles,  bessey zirkles  pelikan

Vokietijos kompanija BESSEY Tool GmbH & Co. KG – vienas didžiausių pasaulyje užspaudimo įrankių ir skardos kirpimo žirklių gamintojų, turintis daugiau nei 125 metų istoriją! Produkcija tiekiama į daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. BESSEY produktai pasižymi išskirtine kokybe, kurios pagrindas yra tikslumas, patogumas ir ilgaamžiškumas.

Tradicija – Patirtis – Inovacijos

Tradicija. Nuo 1930 m. kompanija pradėjo gaminti spaustuvus, o nuo 1936 m. pagal užpatentuotą konstrukciją iki šiol gaminami originalūs BESSEY spaustuvai iš kaliojo ketaus (Original BESSEY). Nuo 1979 m., įsigijusi gilias tradicijas turinčią skardos žirklių gamyklą, kompanija įkūrė pjovimo įrankių padalinį ir toliau sėkmingai vysto skardos žirklių, žinomų Erdi prekės ženklu, gamybos ir prekybos veiklą. Šiandien BESSEY su savo 1600 produktų yra tarp didžiausių užspaudimo ir pjovimo įrankių gamintojų pasaulyje.

Patirtis. BESSEY įrankiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pavyzdžiui spaustuvų profiliai ir sraigtai gaminami iš nuosavos gamybos plieno. Būtent plieno profilių gamybos dirbtuvių įkūrimas 1889 m. yra laikomi kompanijos įsteigimo metais.

Inovacijos. „Nustoti tobulėti reiškia prarasti kokybę“. Vadovaudamasi šiuo principu nuo pat įsteigimo, kompanija nuolat kuria naujus ir tobulina esamus instrumentus, lengvinančius darbą. Daugybė patentų ir gausybė užspaudimo ir pjovimo produktų tai intensyvios plėtros darbo rezultatas. Užtikrinti komfortą ir saugumą darbo vietoje yra nuolatinis kompanijos siekis.

Daugiau www.bessey.de

Katalogai


Catalogue

Общий каталог

Statyboms ir metalo apdirbimui

Darbui su mediena

Vaizdo įrašai


BESSEY didelės galios plieniniai spaustuvai SGM
BESSEY daugiafunkciniai spaustuvai SLV/GSV
BESSEY užspaudimo elementai montavimo-suvirinimo stalams BESSEY spaustuvai iš kaliojo ketaus
BESSEY greito užspaudimo replės BESSEY spaustuvai kampų sujungimui ir statmenumo fiksavimui
BESSEY korpusiniai spaustuvai KR ir KRV BESSEY greito užspaudimo svirtiniai spaustuvai STC